Huvudsaklig verksamhet Fritidsverksamhet, kultur och religion
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Leverans av smörjstationer och applikatorer för friktionsmedel
Referensnummer: 1166/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34621000 Godsvagnar samt fordon för reparation och underhåll av järnväg
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen syftar till att sluta ramavtal som ger trafikkontoret möjlighet att avropa smörjaggregat, applikatorer för friktionsmedel, utbildning och service med överenskomna avropstider och genom successiva avrop.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 24951100 Smörjmedel, 34620000 Rullande materiel, 34621200 Fordon för reparation och underhåll av järnväg
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen