See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvårdstjänster Varbergs kommun
Beskrivning: Upphandling av lokalvårdstjänster inom Varbergs kommun.
Intern identifierare: KS 25/126
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Lokalvårdstjänster
Beskrivning: Lokalvårdstjänster inom Varbergs kommun.
Intern identifierare: 1786161-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1 - Campus m.fl
Beskrivning: Lokalvårdstjänster inom delområde, Varbergs kommun
Intern identifierare: 1786164-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2 - Centrum sydost
Intern identifierare: 1786165-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 3 - Centrum
Intern identifierare: 1786166-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 4 - PS
Intern identifierare: 1786167-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsområde 5 - Stadshusen
Intern identifierare: 1786276-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Anbudsområde 6 - Veddige
Intern identifierare: 1786277-6