655142-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Exploatering av fastigheter – Ramavtal mark- och exploateringsingenjörstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal mark- och exploateringsingenjörstjänster
Beskrivning: Ramavtal avseende mark- och exploateringsingenjörstjänster
Intern identifierare: KSN-2024-02417
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70110000 Exploatering av fastigheter
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster, 71410000 Stadsplanering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: AMA AF Konsult 10