655144-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallscontainrar – TI 2025-1045 Container och lastflak
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2025-1045 Container och lastflak
BeskrivningDenna upphandling avser containrar, lastväxlarflak och miljöskåp åt Telge Återvinning.
Intern identifierareTI 2025-1045
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44613800 Avfallscontainrar
Ytterligare klassificering (cpv): 34220000 Släp-, påhängsvagnar och fraktcontainrar, 44613000 Stora containrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000