Huvudsaklig CPV-kod 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Region Sörmlands & Region Västmanlands driftorganisations behov av el-material för löpande underhålls-, service- och ändringsarbeten som utförs av regionernas service drift.