Upphandlingen omfattar ramavtal gällande AV och videokonferens till RISE.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30231300 Bildskärmar, 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32321300 Audiovisuellt material, 32342000 Högtalare, 32342410 Ljudutrustning, 50340000 Reparation och underhåll av audiovisuell och optisk utrustning, 51620000 Installation av kontorsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen