655373-2024 - Resultat
Sverige – Städning av byggnader – Städ för Kulturhuset och övriga verksamhetslokaler
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStäd för Kulturhuset och övriga verksamhetslokaler
BeskrivningStädtjänster för Kulturhuset i City och möjligt med avrop för övriga verksamhetslokaler (Skärholmen, Vällingby Husby och Parkteaterns lokaler). Vi önskar en leverantör som tar ett helhetsansvar.
Intern identifierareKHST 2024/54
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareStäd för Kulturhuset och övriga verksamhetslokaler