65543-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Teknisk besiktning och provning – Kontrollbesiktning av hissar, lyftar, portar, och tryckkärl
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKontrollbesiktning av hissar, lyftar, portar, och tryckkärl
BeskrivningJönköpings kommun handlar upp leverantör för kontrollbesiktningar av hissar, lyftar, tryckkärl, portar och likvärdigt.
Intern identifierare2025_22/79
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000