655475-2021 - ÄndringSverige-Borås: Reparation och renovering
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Renovering av Asklandabadet
Referensnummer: 21/61
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45453000 Reparation och renovering
II.1.4.
Kort beskrivning
Renovering av bassängen på Asklandabadet som är en rehabbassäng med sluttande botten. Där det är som djupast cirka 1,20 meter.