See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1100, Besiktningstjänster el/stadsnät, fjärrvärme och VA för Telge Nät, Södertälje
Beskrivning: Besiktning av ledningsrelaterade projekt inom el/stadsnät, fjärrvärme och VA för Telge Nät. Anbud kan läggas i ett eller flera områden.
Föregående meddelande: 768684-2024
Intern identifierare: 72637
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000