Svenska Sjöfartsverket (SjöV) ger Er tillfälle att lämna anbud angående leverans, support vid driftsättning och utbildning av nytt barlastvattensystem, Ballast Water Treatment System (BWTS) till isbrytaren Oden.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42122130 Vattenpumpar, 42912000 Maskiner och apparater för filtrering eller rening av vätskor, 45231112 Installation av rörsystem, 45232430 Vattenrening, 45330000 Rörmokeriarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen