Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hjullastare 16-18 ton
Referensnummer: 21/14
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34144710 Hjullastare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ett ramavtal för hjullastare 16-18 MT med tillbehör, tillval på tillbehör, dokumentation och service i enlighet med detta förfrågningsunderlag jämte bilagor.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen