See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Behandlingtjänster för bränsleberedning
Beskrivning: Sysav inbjuder intresserade parter att inkomma med anbud, avseende upphandling av behandlingstjänster, bland annat bränsleberedning, På Sysavs avfallsanläggning i Malmö.
Intern identifierare: 2025-033
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 76000000 Tjänster för olje- och gasindustrin
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000