2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omhändertagande av revaqslam
Beskrivning: Avtalet avser att transportera och förmedla revaqslam för spridning på produktiv jordbruksmark, men även ansvara för att omhänderta icke godkänt revaqslam.
Intern identifierare: 2024_19/314
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513800 Behandling av slam
Ytterligare klassificering (cpv): 90513900 Hantering av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Omhändertagande av revaq-slam