Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
Ytterligare klassificering (cpv): 16100000 Jordbruks- och skogsmaskiner för markberedning eller odling, 31121000 Generatoraggregat, 42120000 Pumpar och kompressorer, 42413000 Domkrafter och fordonsvinschar, 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader, 44212310 Byggnadsställning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västmanlands län (SE125)
Land: Sverige
Värde