See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Enkätverktyg för medarbetare och studenter 2025, SLL3701
Beskrivning: Enkätverktyg för medarbetare och studenter 2025, SLL3701
Intern identifierare: FSN 2024-0226
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79311000 Undersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000