2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gunstaskolan
Beskrivning: Ny skola i Gunsta
Intern identifierare: SFB-2026-00396
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214200 Bygg- och anläggningsarbeten: skolbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000