656263-2022 - ResultatSverige-Solna: Skogstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skogligt underhåll Regionnät Sverigenivå 2023 Väst
Referensnummer: UH-2022-150
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77200000 Skogstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
WT2441
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
WT2442
Del nr: 2
WT2443
Del nr: 3
WT2444
Del nr: 4
WT2445
Del nr: 5
WT2446
Del nr: 6
WT2447
Del nr: 7