2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-tekniker-Testledare
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: FK IT Konsultavtal ITP 2024 38695, FK IT Konsultavtal ITP 2024
Intern identifierare: FK 2024/021802
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: IT-tekniker-Testledare