2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd för analys av medarbetarengagemang m.m.
Beskrivning: Halmstad kommun inbjuder att inkomma med ansökan om att få lämna anbud i upphandling av systemstöd för mätning, uppföljning och analys av medarbetarengagemang, arbetsmiljö, hälsa, ledarskap m.m. Utöver nyttjanderätt till och drift av systemet omfattar upphandlingen även tjänster för bl.a. införande och projektledning, utbildning av superusers och systemförvaltare, integrationer mot ett mindre antal av kommunens övriga system samt löpande utveckling, underhåll och support under avtalstiden.
Intern identifierare: KS-2025-00400
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000