2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI – Optical Coherence Tomography(OCT) utrustning, Region Norrbotten
Beskrivning: Region Norrbotten avser att köpa in upp till 7 stycken nya OCT-utrustningar och efterfrågar information från marknaden.
Intern identifierare: 24/344
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar