656355-2022 - ÄndringSverige-Ludvika: Miljötekniska konsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster Tekniska konsulter bullerutredning
Referensnummer: UP21-075
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71313000 Miljötekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal konsulttjänster inom bullerutredning