656423-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Insamling av avfall – Insamling av kommunalt avfall på fastland inklusive öar med broförbindelse eller vägfärja
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInsamling av kommunalt avfall på fastland inklusive öar med broförbindelse eller vägfärja
BeskrivningOmfattar insamlingsområdet fastland inklusive öar med broförbindelser eller vägfärja i Österåker kommun samt Vaxholm Stad
Intern identifierare667574
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareInsamling av kommunalt avfall på fastland inklusive öar med broförbindelse eller vägfärja