656432-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Signalgeneratorer – Replacement of signal generators
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelReplacement of signal generators
BeskrivningThis procurement covers signal generators for the Swedish Defence Materiel Administration (FMV). The procurement includes both stationary and portable signal generators to be used by FMV's Test & Evaluation organisation.
Intern identifierare24FMVU2923
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34999100 Signalgeneratorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareReplacement of signal generators
Huvudklassificering (cpv): 31120000 Generatorer