2. Förfarande
Förfarande
Titel: Markarbete innergård Möckelngymnasiet
Beskrivning: Markarbete
Typ av förfarande: Selektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001