See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter - Storkökskonstuktion
Beskrivning: Avtalet omfattar konsulttjänster i syfte att säkerställa kostnads- och energieffektiva samt långsiktigt hållbara offentliga kök.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315200 Byggkonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96260:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44210000 Konstruktioner och konstruktionsdelar, 45223200 Konstruktionsarbete, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster