656728-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Försäkringar – Försäkringsupphandling kommunförsäkring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsupphandling kommunförsäkring
BeskrivningFörsäkringsupphandling kommunförsäkring
Intern identifierare24/6
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000