656874-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Målning – Fönstermålning del av Stagneliusskolan
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fönstermålning del av Stagneliusskolan
Beskrivning: Målningsrenovering av fönster samt dörrar del av hus 01
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45442100 Målning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001