656879-2024 - Resultat
Sverige – Trädvård – Arboristarbeten inom Västerås kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelArboristarbeten inom Västerås kommun
BeskrivningUpphandling avseende Arboristarbeten inom Västerås kommun
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77211500 Trädvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelArboristarbeten praktiserande arborist
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:87352:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelArboristarbeten konsulterande arborist
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:87352:Lot:2