See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ekbergaskolan nybyggnation
Beskrivning: Nyproduktion Ekbergaskolan, totalentreprenad.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Nyproduktion Ekbergaskolan
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:87359:Lot:1