656906-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Tjänster i naturreservat
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dynamiskt inköpssystem- Naturvårdsinriktad betesdrift till i huvudsak skyddade områden i Stockholms län
Referensnummer: 114-76323-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92533000 Tjänster i naturreservat
II.1.4.
Kort beskrivning
Dynamiskt inköpssystem för naturvårdsinriktad betesdrift till i huvudsak skyddade områden i Stockholms län.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
03320000 Kreatur, boskap och små djur, 03321000 Kreatur, 03322000 Boskap, 03322100 Får, 03322200 Getter, 03322300 Hästar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen