Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trädinventering med risk bedömning och framtagande av åtgärdsförslag
Referensnummer: 2020-00440
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna ramavtalsupphandling avser konsulttjänster för trädinventering med risk-bedömning och framtagande av åtgärdsförslag.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 77211500 Trädvård, 77300000 Trädgårdstjänster, 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen