65697-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fordon för avfall – Tvåfacks baklastande sopbilar byggda för tömning utav sopkärl stl 140 l-660
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTvåfacks baklastande sopbilar byggda för tömning utav sopkärl stl 140 l-660
Beskrivningtvåfacks baklastande sopbilar byggda för tömning utav sopkärl stl 140 l-660
Intern identifierare25/18
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
Ytterligare klassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000