2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektledare norra Liljeholmen
Beskrivning: Projektledare Liljeholmen Obs! Detta är ett uppdaterat anbudsformulär av avbruten upphandling 2025-10-03.
Intern identifierare: E2025-02022
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71315200 Byggkonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Projektledare Liljeholmen
Intern identifierare: Projektledare norra Liljeholmen