2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cochlea Implantat med processor och tillbehör
Beskrivning: Upphandling avseende cochlea implantat med processor och tillbehör.
Intern identifierare: RS 2024-02915
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000