2. Förfarande
Förfarande
Titel: Underhållsavtal ställverks och högspänningsanläggningar -Linköping Norrköping
Beskrivning: Upphandlingen avser underhållsarbete, termografering, felavhjälpande åtgärder på Akademiska Hus ställverks och högspänningsanläggningar i Linköping och Norrköping. Beredskap ska ingå i avtalet.
Intern identifierare: 25/163
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50532400 Reparation och underhåll av elektrisk distributionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsformulär
Beskrivning: Upphandlingen avser underhållsarbete, termografering,felavhjälpande åtgärder på Akademiska hus ställverks och högspänningsanläggningar i Linköping och Norrköping. Beredskap ska ingå i avtalet.
Intern identifierare: 1771712-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering
Beskrivning: Upphandlingen avser underhållsarbete, termografering, felavhjälpande åtgärder på Akademiska hus ställverks och högspänningsanläggningar i Linköping och Norrköping. Beredskap ska ingå i avtalet.
Intern identifierare: 1771714-1