2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ledningsspolning och slamsugning Hammarö
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för ledningsspolning och slamspolning med tillhörande tjänster.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100871:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144410 Slamsugare, 90400000 Avloppshantering, 90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden, 90500000 Avfallstjänster