2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Kateterburen intervention PCI
Beskrivning: Varuförsörjningen inbjuder härmed leverantörer med produkter som avses för användning till området Kateterburen intervention PCI att inkomma med input för kommande upphandling genom att besvara frågor i denna RFI
Intern identifierare: VF2025-00036
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar