657462-2025 - Resultat
Sverige – Mobiltelefoner – Mobiltelefoner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMobiltelefoner
BeskrivningUpphandlingen syftar till att förse Chalmers verksamheter med mobiltelefoner, tillbehör till dessa samt tillhörande tjänster.
Intern identifierareC 2025-0047
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelUpphandlingsdokument
BeskrivningUppdraget innebär ett fullständigt åtagande av leverans av mobiltelefoner med tillbehör och tillhörande tjänster såsom service, reparationer och administration inom uppdraget.
Intern identifierare1606491-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelUtvärdering
Intern identifierare1606492-1