2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontrakt - Myndighetsbesiktningskonsulter - Elrevision
Beskrivning: Huge Bostäder AB och Huddinge Samhällsfastigheter AB inbjuder er att lämna anbud på Kontrakt - Myndighetsbesiktningskonsulter - Elrevision Upphandlingen omfattar konsulter inom myndighetsbesiktning avseende elrevision och periodisk kontroll.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114872:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning, 71631000 Teknisk besiktning