657539-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Drift av idrottsanläggningar – Drift av simhall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift av simhall
BeskrivningDrift av simhall i Sollentuna Kommun.
Intern identifierareSK2023-0518
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92610000 Drift av idrottsanläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDrift av simhall