Huvudsaklig CPV-kod 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna Upphandling omfattar leverans av ett heltäckande lösning för den digitala arbetsplatsen med tillhörande tjänster där Anbudsgivaren har ett totalansvar avseende modulerna som ingår i lösningen.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48000000 Programvara och informationssystem, 72222300 IT-tjänster, 72224000 Konsulttjänster för projektledning, 72250000 System- och stödtjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen