2. Förfarande
Förfarande
Titel: 6 årsunderhåll på Itino Y32
Beskrivning: Två (2) stycken Itino Y32 ska genomgå 6-årsunderhåll.
Intern identifierare: 23/1050
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Ingen