657694-2024 - Resultat
Sverige – Kemiska produkter – Fällningskemikalier 2024
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster - Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFällningskemikalier 2024
BeskrivningRamavtal fällningskemikalier.
Intern identifierareUVA-2024-00508
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24900000 Finkemikalier och andra kemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerisk mall
Mängd2 500 ton