657710-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Skadeförsäkringar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Medicinska rådgivare till Löf Kompletterande upphandling inom Onkologi inklusive strålning
Referensnummer: UH-2021-84
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66515000 Skadeförsäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Löf regionernas ömsesidiga försäkringsbolag inbjuder er att lämna anbud på tjänsten Medicinska rådgivare inom området Onkologi inklusive strålning enligt de krav som anges i detta upphandlingsdokument med tillhörande bilagor. Denna upphandling är en kompletterande upphandling för den leveranskapacitet som saknas.