657714-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Hantverktjänster Tak & Bygg till Gislaved Kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hantverktjänster Tak & Bygg till Gislaved Kommun
Beskrivning: Hantverkstjänster Tak & Bygg till Gislaved Kommun
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Prisuppgift för kategori Bygg
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:137321:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Prisuppgift för kategori Tak
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:137321:Lot:2