657717-2021 - ÄndringSverige-Malmö: Uthyrning av industriella fordon med förare
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtalsupphandling av Stagehands, montörer, maskinförare, transport och arbetsledare till fastighets- och gatukontorets arrangemang
Referensnummer: 21/229
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60182000 Uthyrning av industriella fordon med förare
II.1.4.
Kort beskrivning