657718-2021 - ÄndringSverige-Gävle: Evenemang
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av eventtjänster
Referensnummer: 2021/00448
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79952000 Evenemang
II.1.4.
Kort beskrivning
Svenska ESF-rådet bjuder in till anbudsgivning avseende eventtjänster. Event avser årliga medarbetardagar, ESF-dagar, men även externa information spridningskonferenser och varumärkesstärkande aktiviteter som lyfter och synliggör Svenska ESF-rådets verksamhet för olika målgrupper.