2. Förfarande
Förfarande
Titel: Glas-skanner för bilddiagnostik
Beskrivning: Köp av en glas-skanner för fortsatt uppbyggnad av digital plattform för diagnostik inom patologin.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100158:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling