657832-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Elmateriel – El-material Hudiksvalls kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEl-material Hudiksvalls kommun
BeskrivningInköp av el-material till Hudiksvalls kommun.
Intern identifierare14003
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31681410 Elmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareEl-material Hudiksvalls kommun